TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny

Kasia Górka

Kasia Górka
Kasia Górka

Ambitna córka Stefana i Jadwigi Górków przez sześć lat pracowała w londyńskim nocnym klubie, by zarobić na swój wymarzony interes. Po powrocie do Polski zamieszkała na osiedlu „Pod sosnami” i założyła Fitness Klub, który prowadzi do dzisiaj. W codziennych kłopotach zawsze mogła liczyć na swoich rodziców. Bardzo przeżyła niespodziewaną śmierć mamy.

Kasia nie ma szczęścia do mężczyzn. Ma na swoim koncie kilka nieudanych związków: z Adamem, Mateuszem i Samem. Najbliżej wymarzonego szczęścia była związując się z Ksawerym. Dwójce nie przeszkodziły nawet intrygi matki Rybińskiego – Aliny, która u jego boku widziała kogo innego. Para pobrała się lecz małżeństwo za sprawą Ksawerego szybko się rozpadło. Mąż Kasi zdradził ją ze swoją wspólniczką, Kingą. Górka nie miała wątpliwości i zażądała do rozwodu.

Jakiś czas później w życiu Górki pojawił się przystojny prawnik Sławek. Jednak i z nim nie było dane stworzyć Kasi szczęśliwego związku. Sławek nie traktował poważnie wspólnej przyszłości, a myśl o dzieciach napawała go niechęcią. Gdy zmienił zdanie, było już za późno.

Kasia bardzo pragnęła dziecka, ale nie miała partnera, z którym mogłaby stworzyć szczęśliwą rodzinę. Dlatego zdecydowała się na sztuczne zapłodnienie. Gdy prawda o jej ciąży wyszła na jaw, był to dla Stefana wielki szok. Przez długi czas nie potrafił zaakceptować – samolubnej w jego przekonaniu – decyzji córki. Ale w końcu się z nią pogodził, a gdy na świat przyszedł wnuk zakochał się w nim bez pamięci.

Narodziny dziecka splotły się w czasie ze śmiertelną chorobą Ksawerego. Desperacko walczący o życie Rybiński na nowo zbliżył się do Kasi, która wybaczyła mu całe zło, jakie jej wyrządził. Ostatnią prośbą umierającego Ksawerego było to, by mógł usynowić syna Kasi. Górka zgodziła się na to niemal na łożu śmierci Rybińskiego, a swojemu dziecku nadała imię Ksawery. Mocno przeżyła śmierć byłego męża.

Kasia nie widzi świata poza swoim synem. Wychowuje go sama i choć nie jest to łatwe zajęcie, znajduje czas nie tylko na prowadzenie Fitness Klubu, ale i na działalność społeczną. Po odwołaniu Jaworskiego z funkcji przewodniczącego zarządu osiedla, to właśnie Kasia została wybrana jednogłośnie na jego miejsce. I radzi sobie z tym równie dobrze jak i ze swoim klubem.

Niedawno Kasia uczestniczyła w groźnym wypadku, z którego nie wyszła bez obrażeń. Sprawcą okazał się kierowca firmy transportowej Mikołaja Dąbrowskiego. Mikołaj postanowił wziąć sprawy w swoje ręce i widać, że Kasia mu się podoba. Ale czy ma u niej w ogóle jakieś szanse?

Komentarze
Nikt jeszcze nie dodał komentarza. Możesz być pierwszy.
Dodaj komentarz:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować. Jeśli nie posiadasz jeszcze konta, zarejestruj się.
Zobacz również
Bitwa

Natalia vs Magda

Natalia
Magda
Liczba głosów: 16114
Zobacz wszystkie bitwy »
Ankieta

Czy Chowańskiemu uda się zdobyć miłość Marty?

  • w końcu zrozumie, że to niemożliwe i usunie się w cień
  • zdesperowany powie jej o zdradzie Roberta, ale ona mu nie uwierzy
  • Artur zakocha się w Urszuli, a Marta będzie ich najlepszą przyjaciółką
  • Walawska w końcu zwróci na niego uwagę i bez pamięci się w nim zakocha
  • NA DOBRE I NA ZŁE Na ściankę nie ma czasu!
  • M JAK MIŁOŚĆ M jak Muzyka - K jak Kacper!
  • M JAK MIŁOŚĆ Kulisy: Grabina w płomieniach
  • NA DOBRE I NA ZŁE Zapraszamy na powtórki!
  • NA DOBRE I NA ZŁE Zemdlał z wrażenia
  • M JAK MIŁOŚĆ Zapraszamy na powtórki!
więcej >> x
 
NA DOBRE I NA ZŁE Na ściankę nie ma czasu!