TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny

Hubert, Klara i Patrycja

Hubert, Klara i Patrycja
Hubert i Klara

Hubert i Klara zakochali się od pierwszego wejrzenia. To była silna, młodzieńcza miłość wbrew wielu przeszkodom, m.in. niechęci matki Klary – Danuty – do chłopaka córki. Śliwińska wychowywała córkę samotnie, ojciec opuścił rodzinę, gdy na jaw wyszło, że żona jest chora na stwardnienie rozsiane. Gdy kariera muzyczna Huberta i jego zespołu „The Gites” zaczęła nabierać tempa, jego związek z Klarą zszedł na drugi plan. Hubert poznał atrakcyjną, przebojową i bezproblemową Patrycję. Dziewczyna była całkowitym przeciwieństwem spiętej i skupionej na nauce Klary. Definitywne rozstanie było już tylko kwestią czasu.

Patrycja została menedżerką „The Gites”. Coraz bardziej ciągnęło ich do siebie z Hubertem i po kilku miesiącach – w tajemnicy przed Marią – zamieszkali razem. Klara ciężko przeżyła rozstanie z Hubertem i oblała nawet przez to maturę. Kolejnym ciosem dla dziewczyny była tragiczna śmierć jej matki.

Przebojowa menedżerka miała coraz większy wpływ na Huberta. W wyniku jej zabiegów Pyrka odwrócił się od kolegów z zespołu i rozpoczął karierę solową. Jednak coraz mniej podobały mu się zmiany jego rockowego wizerunku i repertuaru narzucone przez wytwórnię i jej szefa – Ricka. A Patrycji nie podobało się, że pomaga zrozpaczonej Klarze. Ciągłe kłótnie sprawiły, że się rozstali, a Patrycja znalazła pocieszenie w ramionach swojego starego znajomego – Dawida.

Szybko okazało się jednak, że prawdziwym wrogiem obojga jest Rick, który kosztem Huberta zaczął lansować swoją młodą kochankę, obiecującą wokalistkę – Tinę. Nieczyste zagrywki szefa wytwórni doprowadziły najpierw do tego, że z pracy została zwolniona Patrycja, a potem w imię solidarności z nią z kontraktu zrezygnował Hubert. Po czasie także i Tina spostrzegła, że Rick nie jest mężczyzną dla niej.

Kwestią czasu był powrót Huberta do Klary. Oboje zrozumieli, że nie mogą bez siebie żyć, a w ciężkich chwilach mogą liczyć tylko na siebie. Podczas ślubu Marii i Marka, Pyrka oświadczył się Klarze, a ona przyjęła jego oświadczyny. Hubert pogodził się również z kolegami z „The Gites”, a szczególnie z Kubą, który miał mu za złe jego odejście z zespołu. Dzięki Pyrce Kuba poznał Tinę i oboje wpadli sobie w oko.

Patrycja, która została menedżerką Tiny, przez jakiś czas robiła wszystko, by odegrać się na Ricku i by jej nowa podopieczna odniosła sukces. Ostatecznie jednak obie wróciły do wytwórni, a Rick zaproponował Tinie tournee po Chinach. W śmiałym planie podboju zagranicznego rynku uczestniczył też Hubert, który skomponował piosenki dla Tiny, a także towarzyszył jej podczas chińskiej trasy. Wrócił stamtąd z pomysłem na nowy biznes. Czy sprzedaż sprowadzanych stamtąd gitar wypali?

Tymczasem demony przeszłości zapukały do drzwi Klary w postaci jej ojca. Bezwzględny Olgierd długo zwodził i oszukiwał swoją córkę aż w końcu wygrał w sądzie sprawę o zasądzenie mu alimentów. Upokorzona Klara, która pracuje w firmie sprzątającej Marii, szuka teraz dodatkowej pracy, by móc spłacać ojca. Niedawno odkryła, że świetnie radzi sobie z opieką nad dziećmi.

Problemy nie ominęły też Patrycji, która rozstała się z Dawidem, gdy ten zdradził ją z Tiną. Wokalistka miała dość zaborczego Kuby, który był o nią chorobliwie zazdrosny. Chłopak po rozstaniu wpadł w alkohol i narkotyki, a ofiarą jego niezrównoważonego zachowania stał się Dawid. Hubert i Klara próbują wspierać w problemach swoich przyjaciół i... przy tym nie zwariować.

Komentarze
agata14 2013-12-11 19:37:40
to z tą złotą rybką było bardzo romantyczne :*
Dodaj komentarz:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować. Jeśli nie posiadasz jeszcze konta, zarejestruj się.
Zobacz również
 • Newsy z serialu: WIDEO: Co dalej z Dawidem?

  Wszyscy bliscy Dawida z napięciem czekają na najnowsze informacje o stanie jego zdrowia. Chłopak ma ...
 • Nieemitowane sceny: WIDEO: W sieci intryg

 • Newsy z serialu: WIDEO: W sieci intryg

  Czas na kolejną przygotowaną przez nas nieemitowaną scenę. Olgierd z pewnością niejednemu widzowi „B ...
 • Newsy z serialu: WIDEO: Hubert w potrzasku

  Czy dla przyjaciela powinno się zrobić wszystko, nawet gdy czuje się, że nie każde jego postępowanie ...
 • Newsy z serialu: WIDEO: Dawid vs Kuba!

  Wszystkich spragnionych emocji zapraszamy na 1071. odcinek „Barw szczęścia”, w którym niechęć Dawida ...
Bitwa

Kaśka vs Klaudia

Kasia
Klaudia
Liczba głosów: 68324
Zobacz wszystkie bitwy »
Ankieta

Czy Chowańskiemu uda się zdobyć miłość Marty?

 • w końcu zrozumie, że to niemożliwe i usunie się w cień
 • zdesperowany powie jej o zdradzie Roberta, ale ona mu nie uwierzy
 • Artur zakocha się w Urszuli, a Marta będzie ich najlepszą przyjaciółką
 • Walawska w końcu zwróci na niego uwagę i bez pamięci się w nim zakocha
 • NA DOBRE I NA ZŁE Zemdlał z wrażenia
 • NA DOBRE I NA ZŁE Na ściankę nie ma czasu!
 • M JAK MIŁOŚĆ M jak Muzyka - K jak Kacper!
 • M JAK MIŁOŚĆ Zapraszamy na powtórki!
 • M JAK MIŁOŚĆ Kulisy: Grabina w płomieniach
 • NA DOBRE I NA ZŁE Zapraszamy na powtórki!
więcej >> x
 
NA DOBRE I NA ZŁE Zemdlał z wrażenia