TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny

Kostek, Ludmiła i Zuza

Kostek, Ludmiła i Zuza
Kostek, Ludmiła i Oleńka

Konstanty Jeleń nie bez powodu zawsze uważany był za czarną owcę rodziny. Nie dostrzegała tego jedynie jego matka Wanda, która z dwójki synów to właśnie Kostka zawsze stawiała na piedestale. Nawet wtedy, gdy przez niego straciła wszystkie pieniądze ze sprzedaży swojego starego mieszkania. Ślepa miłość do Kostka odbiła się na jej stosunkach z Michałem, od którego zawsze wymagała wyciągania Kostka z opresji.

Kostek trafił nawet na jakiś czas do aresztu, podejrzany o zlecenie zabójstwa lichwiarza, u którego miał spory dług. Został jednak uniewinniony z zarzutów. Po wyjściu na wolność rozwiódł się z Edytą. Z byłą żoną ma dwoje dzieci: nastoletniego Maksa i 17-letnią Zuzę.

Uwagę Jelenia zwróciła prostolinijna i oddana Ludmiła. Kobieta, by Kostek mógł otworzyć wymarzony pub, zadłużyła się dla niego u podejrzanych typków i nieomal przypłaciła to życiem. Kostek przez jakiś czas igrał z uczuciami dziewczyny, ale gdy prawie ją stracił, zrozumiał jak bardzo jest dla niego ważna.

Kostek i Ludmiła wzięli ślub i wkrótce na świecie pojawiła się ich córeczka Olenka. Szczęście nie trwało jednak długo. Kostek został niesłusznie oskarżony o handel narkotykami, a Ludmiła z powodu choroby oczu o mało nie straciła wzroku. Wszystko skończyło się dobrze, a uniewinniony Kostek wrócił do rodziny i stara się teraz spędzać z nią każdą wolną od pracy w pubie chwilę.

Nowe kłopoty pojawiły się wraz z wprowadzeniem się do Kostka i Ludmiły marzącej o karierze modelki córki Jelenia. Ojciec pomógł jej realizować marzenia, ale świat modelingu szybko pokazał swoje złe oblicze. Dziewczyna wpadła w złe towarzystwo i odurzona narkotykami została zgwałcona. Kiedy wymiar sprawiedliwości nie potrafił ukarać gwałcicieli Zuzy, Kostek wziął sprawy w swoje ręce. Z pomocą córki doprowadził do ich aresztowania i koszmar Zuzy zakończył się na dobre.

Tragedia Zuzy zbliżyła do siebie Kostka i Edytę – czy Ludmiła powinna się tego obawiać?

Komentarze
2015-03-09 10:47:37
Dla mnie to była porażka od samego początku. Jak usłyszałem, że robi to twf3rca "Paranormal aitvicty" (paradokumentalne horrory już u swych początkf3w czyli "Balir Witch Project" były niczym więcej jak strasznymi gniotami) to już się śmiertelnie zraziłem. Po pierwszych zajawkach w dodatku wyszło na jaw, że wizualnie wszystko to wygląda jak efekty przeniesione rodem z "Paranormal aitvicty" - nowością było otoczenie - amazońska dżungla. Chyba szukano naiwniakf3w, ktf3rym świeża zieleń będzie się kojarzyć z "LOST". No cf3ż, na zieleni się skończyło. Obejrzałem dwugodzinną premierę i zrezygnowałem. Dostałem fatalny scenariusz, fatalne aktorstwo i format paranormalnego procedurala. Zamiast tajemnicy - banał i dosłowność, zamiast dramatu - klasyczny serial klasy B rodem z wczesnych lat 90-tych. Naprawdę serial przypominał mi "Scooby Doo" :) Czyli tajemnica z duchem w tle, ktf3rą trzeba rozwikłać, choć cała zagadka jest niczym rf3wnanie 2+2 - ani skomplikowane, ani intrygujące. Choć muszę przyznać, że gdybym był w podstawf3wce to pewnie ten serial wywarł by na mnie wrażenie. Może po prostu nie jestem targetem "The river". O właśnie! w sposobie prowadzenia fabuły w "The rvier" jest coś dziecinnego, infantylnego. To taki serial pokroju "Tarzana" - tego co leciał na polsacie w latach 90'. "The river" to trochę takie nieudane kino familijne, bo zbyt dziecinne dla dorosłych, a z byt drastyczne dla dzieci.
2016-10-17 11:01:38
ES UNA BENDICION DE DIOS ESCUCHAR ESTA ENS‘AEANZÃDE LA PALABRA DE DIOSYO LES CUENTO QUE ES PARA MI MUY IMPORTANTE ESTO PUES SOY NUEVO ESCUCHANDO ESTE MENSAJE DE DIOS
2016-10-17 16:57:14
This forum needed shainkg up and you've just done that. Great post!
2016-10-18 04:02:52
Unaarplleled accuracy, unequivocal clarity, and undeniable importance!
Dodaj komentarz:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować. Jeśli nie posiadasz jeszcze konta, zarejestruj się.
Zobacz również
 • Główne wątki: Michał, Dorota i Franek

  Michał jest właścicielem firmy remontowej, a Dorota pracuje na własną rękę jako kosmetyczka i asyste ...
 • Newsy z serialu: Zuza chce zamieszkać z ojcem

  Kostka dręczą wyrzuty sumienia, że nie był dobrym ojcem dla Maksa i Zuzy. Wkrótce będzie miał szansę ...
 • Newsy z serialu: Kolejna tragedia w rodzinie Jeleniów?

  Michał nadal nie może uwolnić się od problemów Kostka. Chce ostrzec brata, że żona nim manipuluje. N ...
 • Newsy z serialu: Samobójstwo Kostka!

  Nad ranem w mieszkaniu Edyty pobojowisko. Porozwalane rzeczy, podarte rodzinne zdjęcia na podłodze. ...
 • Newsy z serialu: Sądny dzień u Jeleniów!

  Dzień ostatecznej rozprawy Kostka. Wszyscy chodzą podenerwowani. Dorota martwi się, że wyjdzie na ja ...
Bitwa

Dawid vs Gabriel

Dawid
Gabriel
Liczba głosów: 113742
Zobacz wszystkie bitwy »
Ankieta

Czy Chowańskiemu uda się zdobyć miłość Marty?

 • w końcu zrozumie, że to niemożliwe i usunie się w cień
 • zdesperowany powie jej o zdradzie Roberta, ale ona mu nie uwierzy
 • Artur zakocha się w Urszuli, a Marta będzie ich najlepszą przyjaciółką
 • Walawska w końcu zwróci na niego uwagę i bez pamięci się w nim zakocha
 • M JAK MIŁOŚĆ Kulisy: Grabina w płomieniach
 • NA DOBRE I NA ZŁE Na ściankę nie ma czasu!
 • NA DOBRE I NA ZŁE Zapraszamy na powtórki!
 • M JAK MIŁOŚĆ Zapraszamy na powtórki!
 • M JAK MIŁOŚĆ M jak Muzyka - K jak Kacper!
 • NA DOBRE I NA ZŁE Zemdlał z wrażenia
więcej >> x
 
M JAK MIŁOŚĆ Kulisy: Grabina w płomieniach