TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny

W RYTMIE HIP-HOPU / rozmowa z Krystianem Kukułką

Data publikacji: 2014-03-21 
Prowadził wiadomości w lokalnej telewizji i pracuje jako konferansjer, ale jego największą pasją jest aktorstwo. W „Barwach szczęścia” gra Ernesta, syna Artura Chowańskiego, który za wszelką cenę chce zrobić karierę muzyczną. Żeby zdobyć popularność, nie cofnie się przed niczym...
W RYTMIE HIP-HOPU
.

Rozdzwonił się telefon po emisji pierwszego odcinka „Barw szczęścia” z twoim udziałem?

Odebrałem bardzo dużo telefonów, dostałem wiele esemesów i miłych wiadomości na Facebooku, gdzie prowadzę swój fan page. Mam mnóstwo życzliwych mi znajomych we Wrocławiu, gdzie studiuję na ostatnim roku PWST, i Lubinie, skąd pochodzę. W moim rodzinnym mieście przez trzy lata prowadziłem wiadomości w lokalnej telewizji, ludzie mnie kojarzą. To, że wystąpię w serialu, było nagłośnione na portalu lubin.pl i w lokalnej gazecie. Miałem doskonałą promocję - wiele osób dowiedziało się o tym, że gram w „Barwach szczęścia” jeszcze przed emisją pierwszego odcinka z moim udziałem. Serdecznie za to dziękuję.

Trudno wyobrazić sobie bardziej barwną postać niż Ernest, którego grasz.

Myślę, że jego wątek może być ożywczy dla serialu, wnieść coś nowego. To kontrowersyjna postać, która nie będzie lubiana przez innych bohaterów. Ernest może irytować, jest pewny siebie, arogancki i bezczelny. Pewnie dużo namiesza nie tylko w związku swojego ojca i Marty. Cieszę się, że go gram. Po to uczyłem się aktorstwa, by wcielać się w charakterystyczne, ciekawe postaci. Na tym mi zależy.

Na razie Ernest pokazał, że jest zdeterminowany, żeby osiągnąć medialny sukces. Co wydarzy się w kolejnych odcinkach serialu?

Ernest marzy o karierze i jest na tyle wyrachowany, że za wszelką cenę będzie próbował wykorzystać do tego Martę i jej znajomości. Postawi na wzbudzanie kontrowersji, żeby zdobyć popularność. Zamieści na blogu swoje prawie nagie zdjęcia, będzie udzielał wywiadów przedstawicielom tabloidów i postanowi wystąpić w kontrowersyjnym programie telewizyjnym... Tata i Marta zechcą go od tego odwieść, ale nie wiem, czy im się uda. Ilość negatywnych komentarzy w internecie dotyczących Ernesta będzie ogromna, ale po moim bohaterze będą spływały jak po kaczce. On wychodzi z założenia, że im więcej się o nim pisze - nieistotne, czy dobrze, czy źle - tym lepiej. Ważne żeby nie przekręcali nazwiska. To jego filozofia.

Ernest ma talent, czy bazuje tylko na kontrowersjach?

No właśnie... Ernest jest pseudoraperem. Naoglądał się w telewizji Eminema i postanowił pójść w jego ślady. Chce być słynny i myśli, że jest dobrym raperem, ale prawda jest inna. Mój bohater to odpowiednik polskiego celebryty, który jest znany z tego, że jest znany. Jest przy tym konsekwentny i osiągnie to, co sobie zamierzył. W końcu Marta ulegnie i skontaktuje go z Hubertem, za którego pośrednictwem nagrania trafią do Patrycji, a później Ricka, a ten - ku zdumieniu wszystk

Czy Hubert będzie pomagał Ernestowi w karierze muzycznej?

Tak, ale zrobi to tylko ze względów finansowych. Nie zaprzyjaźnią się, bo Ernest ma inne priorytety, to nie ta bajka. Cały czas będzie drażnił Pyrkę swoim zachowaniem.

Ernest sprawia wrażenie bardzo nieszczęśliwego...

Jest ofiarą rozstania rodziców. Stara się zrobić karierę i zyskać popularność, żeby w końcu dostrzegł go ojciec. Cały czas liczy na jego wsparcie i dobre słowo. Nigdy nie usłyszał z jego ust: jestem z ciebie dumny, świetnie sobie radzisz. Ernestowi bardzo tego brakuje. Kradzież samochodu, wypadek i inne kontrowersje to wołanie - tato, tu jestem! Niedawno nagrywaliśmy scenę, w której mój bohater podczas awantury wyrzucał ojcu, że wychowywał się sam, że pieniądze i prezenty nie zastąpiły mu uczuć. To się zresztą nie zmieniło. Chowański od rana do wieczora przebywa z Martą i jej córką. Gdzie jest miejsce dla Ernesta?

Co sądzisz o hip-hopie? Lubisz tę subkulturę i muzykę?

Jestem spoza tego świata, nie słucham rapu, nie mam nawet znajomych, którzy lubią ten rodzaj muzyki. Producenci „Barw szczęścia” szukali dokładnie kogoś takiego jak ja. Chłopaka, który zupełnie nie pasuje na rapera ani z wyglądu, ani z charakteru. Właśnie taki jest Ernest. Nie nadaje się, nie ma talentu, ale za wszelką cenę próbuje zrobić karierę muzyczną.

Masz jakieś inne zajęcia zawodowe oprócz pracy na planie „Barw szczęścia”?

Aktorstwo to moja pasja, chcę się rozwijać w tym kierunku, ale nie zamykam się na inne zawody. Nie mam klapek na oczach, patrzę w różne strony. Jak już wspomniałem, trzy lata pracowałem jako prezenter i bardzo mi tego brakuje. Nie ukrywam, że chciałbym kiedyś mieć swój program telewizyjny. Gdy przeprowadziłem się do Warszawy, złożyłem CV do wszystkich warszawskich telewizji, ale do dzisiaj nie dostałem odpowiedzi. Cierpliwie czekam. Jestem także konferansjerem, prowadzę imprezy. Jak nie tu, to gdzie indziej, cały czas próbuję robić nowe rzeczy. Podoba mi się podejście Jacka Rozenka, mojego serialowego ojca. Wczoraj widziałem się z nim na planie, wieczorem prowadził galę, a dzisiaj rano „Pytanie na śniadanie”. Super, zmierzam do takiej wszechstronności.

Zacząłeś pracować w Lubinie skąd wyjechałeś do Wrocławia, teraz mieszkasz w Warszawie. To ostatni, czy kolejny etap twojej zawodowej podróży?

Niedawno rodzicie pytali mnie, gdzie jest moje miejsce na Ziemi i czy biorę pod uwagę wyjazd za granicę. Na razie mieszkam w Warszawie, gdzie próbuję się odnaleźć, ale nie wykluczam żadnego rozwiązania, jestem otwarty. Zobaczymy co przyniesie życie. Może zostanę w tym mieście na lata, a może niedługo wyjadę. Jeśli pojawi się ciekawa możliwość i będą sprzyjające okoliczności, pakuję się i przenoszę gdzie indziej, nie ma problemu. Jestem pełen optymizmu i wiem, że zawsze można robić więcej, rozwijać się.

Rozmawiał: Kuba Zajkowski

TAGI:   Krystian Kukułka | Ernest |
Komentarze
2017-02-10 01:12:15
Isotret Hexal Birth Control Cost of Isotret Pills anti acne isotret 10mg Isotret buy
2017-07-23 13:08:34
best mattress to buy in 2017 the best mattress of 2017 what is the best mattress 2017 top rated mattresses 2017 top rated mattress 2017 best mattress to buy 2017 top rated mattresses for 2017 top rated mattresses for 2017 rate mattresses 2017 mattresses 2017 best mattress in 2017 mattress ratings 2017 best mattress 2017 best rated hybrid mattresses 2017 best mattress to buy 2017 coupons casper casper mattress discount code casper bed promo code leesa code leesa dog bed coupon code leesa promo code amerisleep free amerisleep coupons codes promo code amerisleep helix bed discount helix discount coupon print helix coupons winkbeds discount code winkbeds mattress coupon winkbeds promotion code consumer reports best mattress 2017 best mattress to buy for 2017 best mattresses for 2017 top rated mattresses for 2017 the best mattresses 2017 top 5 mattresses 2017 mattresses 2017 best mattress of 2017 for side sleeper the best mattresses 2017 best memory foam mattress 2017 best mattresses in 2017 mattress ratings 2017 casper beds promo code casper coupon code sheets casper uk discount leesa mattress discount code leesa mattress discount leesa mattress promo code amerisleep code free amerisleep coupons amerisleep mattress discount code helix discount helix dog bed coupon coupon helix code winkbeds winkbeds discount winkbeds sleep promo code
2017-07-25 11:01:01
Write My Paper - EssayErudite.com Looking for an expert to write my paper for you? You are at the right place. Providing superior writing service appears to be our main specialization and passion. Our website is the best destination for every English-speaking student who calls for assistance when handling his or her daily academic tasks.
2017-07-25 11:44:49
Write My Essay - EssayErudite.com Fed up of typing "who can write my essay" in the search bar? Would you like to have a reliable helper always by your side? Our website will come as an excellent solution to write my essay
2017-07-25 17:46:55
Buy Essay - EssayErudite.com Where to Buy Essay Online ? Our experienced writers can boast higher degrees in addition to exceptional writing skills. You now have a great chance to buy essay papers online with only a couple of clicks.
2017-07-25 18:43:59
Best Essay Writing Service at EssayErudite.com Looking for the best essay writing service can turn into a pain in the neck especially if you are not an experienced essay buyer. EssayErudite.com is well known among students from the USA, UK, Canada and Australia. We provide a superior writing assistance and handle all types of academic papers ranging from dissertations and thesis statements to reviews and coursework. Whatever the challenge is, you can always count on us.
2017-07-25 22:43:26
We Can Write Your Paper For You - EssayErudite.com Can You Write My Essay for Me ? How many times do students worldwide ask this question without finding an answer? We'd rather not check the official statistics. At the same time, essays appear to be probably among the most popular academic assignments. Students from various education establishments need to complete them constantly. If you are among those lucky ones, feel free to contact our customer service department and opt for an essay writing help
2017-07-26 10:50:55
EssayErudite.com is the web's leading provider of quality and professional academic writing. When it comes to essay writing, an in-depth research is a big deal. Our experienced writers are professional in many fields of knowledge so that they can assist you with virtually any academic task. We deliver papers of different types: essays, theses, book reviews, case studies, etc. We have thousands of satisfied customers who have already recommended us to their friends. Why not follow their example and place your order today?
2017-07-26 15:42:45
Thesis Writing Service - EssayErudite.com If you look for a trustworthy thesis writing service and want to benefit from a higher grade, your editors, proofreaders, and instructors are here to lend you a hand. Some students afraid of hiring professional writers due to ethical issues. As a result, they fail the course due to various reasons not able to defend their degree. You should note that there is nothing wrong with opting for a thesis writing service. EssayErudite is certainly the best place for that.
2017-07-29 02:42:39
VasTutNet точка ru удалим негативные отзывы о Вас,разместим положительные,Спецалист по удалению плохой негативной информации в сетиУдалить аккаунт Удалим всю негативную информацию ,разместим положительные отзывы.Привлечение трафика аналог яндекс директа и гугла Агентство репутации Вастутнет VasTutNet точка ру!
2017-07-29 17:39:39
Хотите узнать подробнее, тайланд отель dragon beach resort More info>>> развлечения и экскурсии в паттайе экскурсии в паттайе гонг конг цены на экскурсии в паттайе на 2017 г лучшие экскурсии в паттайе 2017 на экскурсии в паттайе
2017-08-01 05:32:35
Yesterday i got some interesting info about Omega 3 stuff and now i really wanna buy it. But i want a quality, some premium omega 3 fish oil. I've found this carlson omega 3 . What do you think about this Carlson brand?
2017-08-01 22:16:44
Day ago i got some shocking info about Omega 3 foods and now i really wanna get it. But i'm not 100% sure which benefits will i have. I've found this omega 3 info , and now i wanna purchase it with good price. Any idea?
2017-08-02 00:31:18
Мечтаете разнообразить сексуальную жизнь? Добиться совершенно новых ощущений помогут интим-товары Один из самых распространенных методов достигнуть ярких ощущений – купить вибратор. С его помощью легко добиться стимуляции эрогенных зон. Только не используйте его в одиночестве, доверьтесь своему партнеру. Это значительно укрепит вашу эмоциональную и физическую связь и позволит стать более раскованными и открытыми друг с другом. Также среди игрушек для взрослых распространены наручники, эрекционные кольца, смазки и стимуляторы. Начните с чего-нибудь одного, не бойтесь попробовать разные варианты, и вы точно сможете найти то, что придется по душе вам обоим. Стоит отметить: купить презервативы, вагинальные шарики, фаллоиммитаторы, вакуумные помпы, и остальные игрушки для взрослых вы можете в интернет-магазине «Афродита» (afroditalove.ru).
2017-08-02 08:18:37
BrainRush – натуральное средство на основе мицелл, вытяжек и концентратов лекарственных растений с добавлением глицина, биотина и комплекса витаминов В. Улучшает передачу нервных импульсов и работу всех отделов головного мозга, помогает при нарушениях функции памяти. BrainRush легко усваивается организмом и начинает действовать максимально быстро, дополнительно воздействует на функции эндокринной, имунной и нервной систем. Эффективен в любом возрасте. BRAINRUSH – ЭТО УНИКАЛЬНОЕ СЕРТИФИЦИРОВАННОЕ СРЕДСТВО Не содержит ГМО Не содержит вредных для здоровья красителей. Не содержит вредных для здоровья консервантов. Не имеет противопоказаний. Запатентованный синергический фитокомплекс. BRAINRUSH исключительно натуральные компоненты, не наносящие вреда организму. Активные вещества корневища солодки, шалфея и пустырника пятилопастного повышают устойчивость нервных клеток к кислородному голоданию, активизируют умственную деятельность, способствует улучшению памяти и сна.
2017-08-02 13:15:48
Day ago i got some interesting info about Omega 3 stuff and now i very wanna buy it. But i'm not absolutely sure which benefits will i have. I've got this omega 3 info , and now i wanna buy it with best price. Any idea?
2017-08-03 04:31:05
Yesterday i read some shocking info about Omega 3 foods and now i really wanna get it. But i'm not really sure which pluses will i have. I've found this omega 3 info , and currently i wanna get it with lowest price. Any idea?
2017-08-03 18:10:14
Day ago i got some interesting info about Omega 3 stuff and now i really wanna buy it. But i'm not absolutely sure which benefits will i have. I've found this omega 3 info , and currently i wanna buy it with good price. Any idea?
2017-08-04 07:59:45
Yesterday i read some cool info about Omega 3 stuff and now i really wanna buy it. But i'm not absolutely sure which pluses will i have. I've found this omega 3 info , and now i want to get it with best price. Any idea?
2017-08-04 22:00:36
Day ago i read some amazing info about Omega 3 foods and now i very wanna buy it. But i'm not 100% sure which benefits will i have. I've found this omega 3 info , and currently i wanna purchase it with best price. Any idea?
2017-08-05 13:20:56
Day ago i read some interesting info about Omega 3 foods and now i really wanna get it. But i'm not really sure which pluses will i have. I've found this omega 3 info , and currently i wanna get it with good price. Any idea?
2017-08-06 06:49:50
Day ago i got some amazing info about Omega 3 foods and now i really wanna buy it. But i'm not absolutely sure which pluses will i have. I've found this omega 3 info , and currently i wanna purchase it with lowest price. Any idea?
2017-08-06 23:35:10
Day ago i read some interesting info about Omega 3 stuff and now i very wanna buy it. But i'm not absolutely sure which benefits will i have. I've got this omega 3 info , and now i wanna purchase it with best price. Any idea?
2017-08-07 16:04:22
Day ago i read some amazing info about Omega 3 stuff and now i really wanna buy it. But i'm not really sure which benefits will i have. I've got this omega 3 info , and now i want to purchase it with best price. Any idea?
2017-08-08 08:02:49
Yesterday i read some cool info about Omega 3 foods and now i very wanna get it. But i'm not 100% sure which pluses will i have. I've found this omega 3 info , and now i wanna purchase it with good price. Any idea?
2017-08-09 00:18:53
Yesterday i got some amazing info about Omega 3 foods and now i really wanna buy it. But i'm not absolutely sure which benefits will i have. I've found this omega 3 info , and currently i want to purchase it with good price. Any idea?
2017-08-09 17:24:12
Yesterday i got some interesting info about Omega 3 stuff and now i really wanna buy it. But i'm not really sure which benefits will i have. I've found this omega 3 info , and now i wanna purchase it with good price. Any idea?
2017-08-10 09:51:20
Yesterday i read some shocking info about Omega 3 foods and now i very wanna buy it. But i'm not 100% sure which pluses will i have. I've got this omega 3 info , and now i wanna buy it with best price. Any idea?
2017-08-11 02:01:44
Day ago i got some shocking info about Omega 3 stuff and now i really wanna buy it. But i'm not absolutely sure which benefits will i have. I've got this omega 3 info , and now i wanna get it with lowest price. Any idea?
2017-08-11 18:01:19
Yesterday i got some interesting info about Omega 3 foods and now i really wanna buy it. But i'm not really sure which benefits will i have. I've got this omega 3 info , and now i wanna get it with best price. Any idea?
2017-08-12 10:40:34
Yesterday i got some interesting info about Omega 3 stuff and now i very wanna get it. But i'm not absolutely sure which pluses will i have. I've found this omega 3 info , and currently i want to purchase it with lowest price. Any idea?
2017-08-13 03:25:32
Day ago i read some cool info about Omega 3 stuff and now i very wanna buy it. But i'm not really sure which benefits will i have. I've got this omega 3 info , and currently i wanna get it with best price. Any idea?
2017-08-13 19:55:31
Day ago i got some interesting info about Omega 3 foods and now i very wanna buy it. But i'm not absolutely sure which benefits will i have. I've found this omega 3 info , and now i wanna purchase it with good price. Any idea?
2017-08-14 13:55:07
Yesterday i read some interesting info about Omega 3 stuff and now i really wanna get it. But i'm not absolutely sure which pluses will i have. I've found this omega 3 info , and currently i wanna get it with lowest price. Any idea?
2017-08-16 15:59:19
Авиабилеты по РУ за 60 процентов от цены кассы. по МИРУ - 50%| Телеграмм @AviaRussia только этот, другие не используем. Надежно. Выгодно. Без слётов. И БЕЗ каких-либо проблем. Оплата: ЯндексДеньги, Webmoney (профессиональные счета) Рады сотрудничеству! ________ купить билеты авиа дешево акция самые дешевые авиабилеты купить авиабилеты дешево официальный дешевые авиабилеты цены москва сайт авиабилетов дешевых авиасалес
2017-08-17 01:01:50
Yesterday i got new shocking information about Omega 3 foods and now i very wanna buy it. But i want a quality, only premium omega 3 fish oil. I've found this premium omega 3 fish oil url. What do you think about Carlson name?
2017-08-17 21:22:33
Some time ago i read some cool knowledge about Omega 3 foods and now i very wanna purchase it. But i want a quality, only premium omega 3 fish oil. I've seen this premium omega 3 fish oil link. What do you think about Carlson name?
Dodaj komentarz:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować. Jeśli nie posiadasz jeszcze konta, zarejestruj się.
Zobacz również
 • Aktorzy: Krystian Kukułka

  Biografia aktora. Role, wydarzenia, przebieg kariery, ważne daty.
 • Newsy z serialu: Nowa postać: Ernest

  Zdeterminowany, pewny siebie. Przystojniak z zawadiackim spojrzeniem! Poznajcie wschodzącą gwiazdę p ...
 • Bohaterowie: Ernest Chowański

  Syn Artura.
Bitwa

Alicja vs Małgorzata

Alicja
Małgorzata
Liczba głosów: 15570
Zobacz wszystkie bitwy »
Ankieta

Czy Chowańskiemu uda się zdobyć miłość Marty?

 • w końcu zrozumie, że to niemożliwe i usunie się w cień
 • zdesperowany powie jej o zdradzie Roberta, ale ona mu nie uwierzy
 • Artur zakocha się w Urszuli, a Marta będzie ich najlepszą przyjaciółką
 • Walawska w końcu zwróci na niego uwagę i bez pamięci się w nim zakocha
 • NA DOBRE I NA ZŁE Zemdlał z wrażenia
 • M JAK MIŁOŚĆ Zapraszamy na powtórki!
 • M JAK MIŁOŚĆ Kulisy: Grabina w płomieniach
 • NA DOBRE I NA ZŁE Na ściankę nie ma czasu!
 • M JAK MIŁOŚĆ M jak Muzyka - K jak Kacper!
 • NA DOBRE I NA ZŁE Zapraszamy na powtórki!
więcej >> x
 
NA DOBRE I NA ZŁE Zemdlał z wrażenia