TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny

Rodzina Cieślaków

Rodzina Cieślaków
.

Zdzisio i Róża Cieślak to małżeństwo z ponad 30 letnim stażem. Zdzisio od lat pracował w warsztacie samochodowym Zenka, jest solidnym fachowcem i przyjacielem Grzelaka. Uwielbia plotkować i gawędzić. Róża to przebojowa sklepowa. Do niedawna pracowała razem z Jadzią w osiedlowym warzywniaku na Zacisznej. Cieślakowie mają syna - Władka, naukowca ich dumę i oczko w głowie. Wielkim szokiem dla rodziców była wiadomość, że ich jedynak jest gejem. Z czasem jednak pogodzili się z tym i zaakceptowali oraz przyjęli do rodziny jego partnera – Maćka.

Władek i Maciek zamieszkali w odziedziczonym przez ojca domu po Wiesiu. Przez dłuższy czas mieli problemy z nietolerancyjnymi mieszkańcami Zacisznej. Nie raz byli atakowani, nie tylko słownie. Maciek wykazał się bohaterstwem ratując Zuzę, córkę jednego z homofobicznych sąsiadów, przed agresywnym psem. Został dotkliwie pogryziony. Ma po tym zajściu bliznę na policzku. Sąsiedzi się wreszcie do nich przekonali.

Róża zrezygnowała z pracy, by móc poświęcić się w pełni opiece nad Zuzią, 5 letnią dziewczynką, dla której wspólnie ze Zdzisiem chcą stworzyć rodzinę zastępczą. By Zuzia mogła zamieszkać z Cieślakami w większym domu z ogrodem, Władek i Maciej odstąpili im dom, a sami przeprowadzili się do dawnego domu Zdzisia i Róży. Są kochającą się i zgodną parą, pracują razem w Instytucie Biochemii i Biofizyki.

Róża i Zdzisio pogodzili się już z faktem, że nigdy nie będą mieli wnuka. Czekała ich jednak spora niespodzianka, w Warszawie zjawiła się Sabina i oznajmiła Władkowi, z którym przed laty miała przelotny romans, że mają 10 letniego syna. Badania DNA wykazały, że mówiła prawdę.

Dla rodziny był to szok, ale również wielkie szczęście. Sabina nie mogła się z początku pogodzić z homoseksualizmem Władka, wielki problem miał z tym też Kajtek.

Władka i Sabinę bardzo zbliżyła choroba nowotworowa kobiety. Nowakowa przez jakiś czas myślała nawet, że z tego nie wyjdzie. Mietek, narzeczony Sabiny, porzucił ją, gdy okazało się, że po operacji nie będzie mogła mieć dzieci. Władek i Cieślakowie byli wtedy dla kobiety wielkim wsparciem i stali się jej drugą rodziną...

Komentarze
Nikt jeszcze nie dodał komentarza. Możesz być pierwszy.
Dodaj komentarz:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować. Jeśli nie posiadasz jeszcze konta, zarejestruj się.
Zobacz również
Bitwa

Fryzury Marleny

stara fryzura
nowa fryzura
Liczba głosów: 21053
Zobacz wszystkie bitwy »
Ankieta

Czy Chowańskiemu uda się zdobyć miłość Marty?

  • w końcu zrozumie, że to niemożliwe i usunie się w cień
  • zdesperowany powie jej o zdradzie Roberta, ale ona mu nie uwierzy
  • Artur zakocha się w Urszuli, a Marta będzie ich najlepszą przyjaciółką
  • Walawska w końcu zwróci na niego uwagę i bez pamięci się w nim zakocha
  • NA DOBRE I NA ZŁE Na ściankę nie ma czasu!
  • M JAK MIŁOŚĆ M jak Muzyka - K jak Kacper!
  • NA DOBRE I NA ZŁE Zapraszamy na powtórki!
  • M JAK MIŁOŚĆ Kulisy: Grabina w płomieniach
  • M JAK MIŁOŚĆ Zapraszamy na powtórki!
  • NA DOBRE I NA ZŁE Zemdlał z wrażenia
więcej >> x
 
NA DOBRE I NA ZŁE Na ściankę nie ma czasu!