TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny

Łozińska zrywa łańcuchy!

 
Niedawno na Placu Zamkowym odbył się happening "Zerwijmy łańcuchy", którego celem jest uwolnienie jak największej ilości psów z jarzma budy. Wśród gwiazd wspierających czwartą edycję imprezy organizowanej przez magazyn "Mój pies" były aktorki „Barw Szczęścia” - Sławomira Łozińska i Marzena Trybała.
Łozińska zrywa łańcuchy!
Sławomira Łozińska

Serialowe Basia i Elżbieta, wraz z innymi gwiazdami przykuły się łańcuchami do jednej budy - taki oto happeningowy widok był skierowany przeciwko okrucieństwu przywiązywania psów na stałe do bud. Uczestnicy akcji chcieli w ten sposób zwrócić uwagę na psią niedolę i uwrażliwić innych na los zwierzaków. Zachęcali, aby reagować na widok czworonogów, które - niezależnie od pory roku - przywiązane są na krótkim, ciężkim łańcuchu do rozpadającej się budy. Ale nie tylko. Pani Sławomira zwróciła uwagę na jeszcze inną formę złego traktowania psów niż łańcuch.

- Mieszkam w mieście, więc wydawać by się mogło, że podobny problem mnie nie dotyczy. Codziennie słyszę w jednym z mieszkań wyjące psy – opowiada aktorka. - Ich właściciele zostawiają je na cały dzień, bo pracują. Taki pies też jest w jakiś sposób przywiązany. Łańcuchy dotyczą nie tylko psów na wsiach. Uważam, że nie każdy musi mieć psa w domu. Zwierzęta całkowicie od nas zależą, ważne żeby współodczuwać z nimi. Jak się już ma psa, to trzeba żyć jego życiem, wtedy on będzie żył naszym.

My tylko możemy podpisać się pod słowami pani Sławomiry. I zaprosić na kolejne odcinki „Barw Szczęścia”, gdzie i Sławomira Łozińska (serialowa Basia) i Marzena Trybała (serialowa Elżbieta) równie dzielnie będą wspierać swoje serialowe dzieci w walce o ich szczęście. Jednak i one nie ustrzegły się przed błędami... Basia, aby chronić Adama przed prawdą o jego ojcu - okłamywała go przez całe życie. Czy jej kłamstwa wyjdą na jaw? I jak zareaguje na wszystko Adam? Odpowiedź już wkrótce!

Komentarze
Nikt jeszcze nie dodał komentarza. Możesz być pierwszy.
Dodaj komentarz:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować. Jeśli nie posiadasz jeszcze konta, zarejestruj się.
Zobacz również
Bitwa

Ślubna bitwa

Ślub Stefana i Oksany
Ślub Kasi i Ksawerego
Liczba głosów: 55007
Zobacz wszystkie bitwy »
Ankieta

Czy Chowańskiemu uda się zdobyć miłość Marty?

  • w końcu zrozumie, że to niemożliwe i usunie się w cień
  • zdesperowany powie jej o zdradzie Roberta, ale ona mu nie uwierzy
  • Artur zakocha się w Urszuli, a Marta będzie ich najlepszą przyjaciółką
  • Walawska w końcu zwróci na niego uwagę i bez pamięci się w nim zakocha
  • NA DOBRE I NA ZŁE Zapraszamy na powtórki!
  • M JAK MIŁOŚĆ M jak Muzyka - K jak Kacper!
  • NA DOBRE I NA ZŁE Zemdlał z wrażenia
  • M JAK MIŁOŚĆ Kulisy: Grabina w płomieniach
  • M JAK MIŁOŚĆ Zapraszamy na powtórki!
  • NA DOBRE I NA ZŁE Na ściankę nie ma czasu!
więcej >> x
 
NA DOBRE I NA ZŁE Zapraszamy na powtórki!