TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny

"Barwy Życia" - prawdziwe historie prawdziwych ludzi

"Barwy życia" to wyjątkowy program prezentujący prawdziwe, poruszające, pełne emocji historie, które zainspirowały twórców serialu "Barwy szczęścia"...

Bohaterowie programu to ludzie z krwi i kości... Dramaty, o których opowiadają i emocje, które im towarzyszą - dzieją się w rzeczywistym świecie przed obiektywem reporterskiej kamery. Ilona Łepkowska, główna scenarzystka „Barw szczęścia”, kreując swoich bohaterów zawsze inspiruje się prawdziwymi historiami. Jak sama twierdzi:

- Staram się dużo rozmawiać ze zwykłymi ludźmi. Mieć ucho wyczulone na to, czym żyją, jakie problemy są dziś najbardziej gorące, aktualne. Jakie konflikty zdarzają się w ich związkach, w życiu rodzinnym. Te obserwacje przenoszę do scenariusza, są inspiracją do poszczególnych wątków.

Gospodarzami programu "Barwy Życia” są serialowi aktorzy, których postacie przeżywają niejeden ludzki dramat. W pierwszych odcinkach zobaczymy Agnieszkę Wagner, Martę Nieradkiewicz, Izę Kunę oraz Katarzynę Zielińską! Aktorki wraz z bohaterami lub specjalnymi ekspertami szukają rozwiązań oraz podpowiadają, jak radzić sobie w trudnych, życiowych sytuacjach i do kogo zwracać się po pomoc. Od późniejszych odcinków, program prowadzi Piotr Maślak...

Wszystkich ciekawych zapraszamy do obejrzenia archiwalnych odcinków programu. "Barwy życia" wrócą z nowymi odcinkami na antenę TVP 2 już w marcu, a od 22 stycznia telewizyjna dwójka rozmoczyna emisję odcinków powtórkowych. W każdą sobotę o 18:40...

Odcinek 16: Pani Jadwiga
Barwy życia

Odcinek 16: Pani Jadwiga

Premiera: 22 grudnia 2010

Odcinek poświęcony jest świętom Bożego Narodzenia i świątecznemu altruizmowi. Pani Jadwiga ma 87 lat. I jest prawdopodobnie największym w Polsce jednoosobowym pośrednikiem między potrzebującymi i potencjalnymi wolontariu... więcej »

Dodano: 2011-01-04
(1)
Odcinek 15: Mikołaj
Barwy życia

Odcinek 15: Mikołaj

Premiera: 15 grudnia 2010

Gościem programu Barwy Życia jest Krzysztof Respondek. Aktor znany widzom z serialu Barwy Szczęścia w tym roku prowadził koncert telewizyjnej Dwójki "I Ty możesz zostać świętym Mikołajem". więcej »

Dodano: 2010-12-13
(0)
Odcinek 14: Złodziejka 2
Barwy życia

Odcinek 14: Złodziejka 2

Premiera: 8 grudnia 2010

Gościem programu jest Natalia Zambrzycka, w serialu Barwy Szczęścia Agata - dziewczyna która chcąc zaimponować koleżankom, zaczyna kraść. W reportażu wracamy do historii Kasi. więcej »

Dodano: 2010-12-06
(2)
Odcinek 13: Przemoc 2
Barwy życia

Odcinek 13: Przemoc 2

Premiera: 1 grudnia 2010

W programie wracamy do historii Małgosi, o której mówiliśmy kilka odcinków wcześniej. Gościem programu jest Agnieszka Wagner, która w serialu Barwy Szczęścia gra Izabelę Gordon - osobę, podobnie jak bohaterka reportażu p... więcej »

Dodano: 2010-11-30
(1)
Odcinek 12: Otyłość
Barwy życia

Odcinek 12: Otyłość

Premiera: 23 listopada 2010

Gościem programu jest Piotr Grabowski - aktor, który w serialu Barwy Szczęścia gra Borysa - osobę, która pomaga uporać się z otyłością Wojtkowi Pyrce. więcej »

Dodano: 2010-11-23
(0)
Odcinek 11: Sprzedane dziecko
Barwy życia

Odcinek 11: Sprzedane dziecko

Premiera: 16 listopada 2010

Gościem programu jest Anna Gornostaj - w serialu Barwy Szczęścia wraz z mężem tworzy rodzinę zastępczą dla pięcioletniej Zuzi. Biologiczny ojciec dziecka próbuje... więcej »

Odcinek 10: Ukrainka
Barwy życia

Odcinek 10: Ukrainka

Premiera: 9 listopada 2010

Program prowadzi Olena Leonenko - w serialu „Barwy Szczęścia” Oksana. Bohaterka reportażu - Nadjeżda, podobnie jak postać serialowa, przyjeżdża do Polski by zbierać pieniądze na leczenie syna. Kosztem tego poświęcenia je... więcej »

Dodano: 2010-11-09
(0)
Odcinek 9: Opieka nad sparaliżowanym
Barwy życia

Odcinek 9: Opieka nad sparaliżowanym

Premiera: 2 listopada 2010

Odcinek prowadzi Jacek Mikołajczak - serialowy Rafał Gordon, który w skutek wypadku jest sparaliżowany od pasa w dół. Bohater reportażu - Patryk - jest całkowicie sparaliżowany. Dwa lata temu chłopak skoczył do wody rato... więcej »

Odcinek 8: Matka po czterdziestce
Barwy życia

Odcinek 8: Matka po czterdziestce

Premiera: 26 października 2010

Program poprowadzi Małgorzata Potocka, serialowa Jola. Pani Joanna zaszła w ostatnią ciążę mając 42 lata. Była tym faktem zaskoczona, ale nie przerażona. Poczuła się tak, jakby ktoś podarował Jej drugie życie. Stała s... więcej »

Odcinek 7: Stwardnienie rozsiane
Barwy życia

Odcinek 7: Stwardnienie rozsiane

Premiera: 19 października 2010

Program prowadzi Dorota Segda. W serialu "Barwy Szczęścia" gra chorą na stwardnienie rozsiane Danutę. Życie bohaterki to nieustający ból - fizyczny i psychiczny. Ale mimo choroby Danuta próbuje odnajdywać w życiu radość.... więcej »

Dodano: 2010-10-19
(1)
Polecamy
Bitwa

Irena vs Ada

Irena
Ada
Liczba głosów: 59944
Zobacz wszystkie bitwy »
Ankieta

Czy Chowańskiemu uda się zdobyć miłość Marty?

  • w końcu zrozumie, że to niemożliwe i usunie się w cień
  • zdesperowany powie jej o zdradzie Roberta, ale ona mu nie uwierzy
  • Artur zakocha się w Urszuli, a Marta będzie ich najlepszą przyjaciółką
  • Walawska w końcu zwróci na niego uwagę i bez pamięci się w nim zakocha
  • NA DOBRE I NA ZŁE Zapraszamy na powtórki!
  • M JAK MIŁOŚĆ M jak Muzyka - K jak Kacper!
  • M JAK MIŁOŚĆ Zapraszamy na powtórki!
  • NA DOBRE I NA ZŁE Zemdlał z wrażenia
  • M JAK MIŁOŚĆ Kulisy: Grabina w płomieniach
  • NA DOBRE I NA ZŁE Na ściankę nie ma czasu!
więcej >> x
 
NA DOBRE I NA ZŁE Zapraszamy na powtórki!